Користова
Волочиський район, Хмельницька область

лютий 2015

Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до сільської ради протягом 2014 року.

УКРАЇНА

КОРИСТОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

24 лютого 2015 року                   Користова                     № 6

 

Про підсумки роботи із

зверненнями громадян,

що надійшли до сільської ради

протягом 2014 року.                                                                                                  

 

                     Заслухавши інформацію сільського голови Івановича А.Ф. про те, що в сільській раді проводиться відповідна робота по реалізації вимог Закону України « Про звернення громадян» та Указів Президента України від 14.04.2004 року № 434/2004 «Про невідкладні заходи з удосконалення організації прийому громадян органами державної влади, органами місцевого самоврядування та службовими особами цих органів» та від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування». Станом на 01.01.2015 року до сільської ради надійшло 15 письмових заяв. На особистому прийомі у сільського голови Івановича А.Ф. було 25 громадян. Найбільша кількість заяв надійшла від жителів з питань добросусідства. Заяви розглядаються в строки, встановленні чинним законодавством, графік особистого  прийому громадян у виконкомі сільської ради є, питання порушенні у зверненнях громадян вирішуються оперативно та об’єктивно сільським головою,  комісією по вирішенню земельних спорів, секретарем та членами виконкому.

                  З метою підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян, усуненні недоліків у цій сфері та відповідно до частини 2 статті 102 Конституції України, статті 28 Закону України “ Про звернення громадян” та частини 1 статті 38 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком сільської ради

                                             

В И Р І Ш И В:

                        1.Виконкому сільської ради, керівникам підприємств та установ всіх форм власності на території сільської ради відповідно до Закону України «Про звернення громадян» забезпечити об’єктивний і вчасний розгляд заяв, скарг громадян.

               2.Вживати ефективних заходів щодо запобігання виникнення підстав для обґрунтованих повторних звернень та звернень до органів вищого рівня.

             3.Рекомендувати сільському голові взяти під особистий контроль звернення інвалідів війни, учасників бойових дій, вдів загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, військовослужбовців, які беруть участь в АТО, осіб, що постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки, забезпечити їх першочерговий розгляд і вжити дійових заходів до вирішення порушених у них питань у стислий термін.

                   4.Систематично аналізувати та узагальнювати звернення громадян для виявлення причин, що їх породжують.

                                    

    Сільський голова                                А.Ф.Іванович

 

Про впорядкування юридичної адреси.

УКРАЇНА

Хмельницька область

ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

КОРИСТОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

 

РІШЕННЯ

 

Від 24 лютого 2015 року  №7

с.Користова.

 

Про впорядкування адреси.                                                                                                   

 

 

 

                       Розглянувши заяву Ковальчук Катерини Василівни, жительки села Користова вулиця Молодіжна, 5, про впорядкування адреси житлового будинку, в якому вона проживає ,  та  керуючись ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” виконком сільської ради

                        

                                                 В И Р І Ш И В:

 

                   1.Впорядкувати адресу житлового будинку, в якому проживає Ковальчук Катерина Василівна в селі Користова, по вулиці Фурманова №4/1,  змінивши назву вулиці і номер будинку з Фурманова №4/1 на вул. Молодіжну №5, згідно з рішенням №42 виконавчого комітету Волочиської міської ради від 22 лютого 1990 року.

 

                  Сільський голова                                 А.Ф.Іванович